BENZERSİZ İHTİYAÇLAR İÇİN UYARLANABİLİR ÇÖZÜMLER

Soft Support Ok

Lojistik ve Taşımacılık sektöründeki şirketler, gittikçe büyüyen iş hacmine, gelişen uluslararası ticarete, hızlı değişim gösteren ve artan müşteri taleplerine ayak uydurmak için, rekabetin ve maliyetin baskısı altında, uygun İletişim Teknolojisi (IT) çözümlerini etkin biçimde kullanmak zorunluluğuyla karşı karşıyadır. Tedarik Zinciri Yönetimi’ndeki büyüyen beklentiler iş süreçlerinin bir bütün olarak yönetilmesini zorunlu kılmaktadır. Günümüzde lojistik sektöründeki şirketler yüksek verimliliğe sahip esnek ve çevik bir organizasyonla kaliteli hizmet üretmek zorundadır.

SOFT tarafından geliştirilen SOFTTRANS®, SOFTFİNANS, SOFTARAYÜZ, SOFTE-BELGE ve SOFTMOBİL uygulamalarının hepsi entegre olarak kullanıldığında lojistik ve taşımacılık şirketleri için bir Kurumsal Kaynak Planlaması çözümü sağlamakta ve lojistik şirketlerinin gereksinimlerini karşılamayı amaçlamaktadır.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Sanal sunucuların yönetimi ve koordinasyonu SOFT tarafından sağlanır. Standart bir yedekleme hizmeti, tüm sunucular için 4 haftalık geri dönüşümlü günlük görüntü yedeklemesi oluşturmaktadır.

Deneyimli SOFT personeli tarafından verilen yazılım danışmanlığı ve eğitimler, SOFT uygulamalarının doğru ve verimli kullanılmasını sağlar.

Müşterilerimiz Yardım Masası’na telefon veya e-posta ile ulaşabilir, sorunlarını bildirerek talepte bulunabilir veya bilgi alabilir.