SOFTREADY image 1

SOFTREADY® SOFT’un 40 yıllık sektörel deneyiminden faydalanılarak oluşturulmuş, operasyonel, muhasebe ve finans süreçlerini yönetmek için sektör standartlar göz önünde bulundurularak geliştirilmiş bir çözümdür. Tanımlamalar, esnek parametreler, hazır içerik ile SOFT Yazılım Modüllerinin hızlı ve hatasız yeni bir uygulamaya geçiş yapmak, sektörel standartları kullanmak fakat aynı zamanda proje yönetimine kaynak ve zaman ayırmak istemeyen şirketler için geliştirilen SOFTREADY®’de son versiyon modüller kısa süre içerisinde sözleşme sürecinde belirlenen ilgili modüller dahilinde devreye alınabilmektedir. SOFT Uygulama modüllerinin kullanıma ilk başlanması sürecinde gerekli olan tanım ve parametreler SOFT tarafından hazırlanmış ve müşterinin kullanımına sunulmuş halidir. Bu süreçte müşterinin kontrolü ve denetimi sonrasında değiştirilmeden hızlıca devreye alınmada en uygun çözümü SOFTREADY® oluşturmaktadır.

SOFTREADY® KAPSAMINDA OLAN HIZMETLERIMIZ

 • Belirlenen Modülden Oluşan SOFT Uygulama Lisansları
 • Belirlenen Modülden Oluşan Yeni Nesil Web Tabanlı SOFT Uygulamaları
 • Belirli Gün Sayısında SOFT Eğitimleri
 • SOFT Destek Hizmetleri
 • Yazılım Kuruluş Hizmetleri
 • SOFT Bakım Hizmetleri

Çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi alın

SOFTEASY Featured
Contact SOFT
  Sanal sunucuların yönetimi ve koordinasyonu SOFT tarafından sağlanır. Standart bir yedekleme hizmeti, tüm sunucular için 4 haftalık geri dönüşümlü günlük görüntü yedeklemesi oluşturmaktadır.

  Deneyimli SOFT personeli tarafından verilen yazılım danışmanlığı ve eğitimler, SOFT uygulamalarının doğru ve verimli kullanılmasını sağlar.

  Müşterilerimiz Yardım Masası’na telefon veya e-posta ile ulaşabilir, sorunlarını bildirerek talepte bulunabilir veya bilgi alabilir.