SOFT Corporate Auditing

Kurumsal denetim SOFT yazılımlarının ne kadar aktif, verimli ve doğru kullanımının gözlemlenmesi ve analiz edilmesi sürecini kapsamaktadır. SOFT tarafından yapılan bu denetimde, proje kapsamında bir proje sorumlusu denetçi olarak atanarak ekip kurulur. Şirketin yazılım kullanım alışkanlıkları gözlemlenir ve raporlanır. Denetçi ve ekibi kullanılan modüllerin SOFT standartlarına göre kullanım durumlarını analiz eder. 

Standartlaştırılmış kontrol listeleri ve denetim planı ile kullanımı hatalı ya da eksik olan tüm noktalar tespit edilir. Tespit edilen ve müdahale gerektiren tüm süreçler detaylı bir raporda müşteri ile paylaşılır, iyileştirme önerilerinde bulunulur. Denetimin içeriği ve tarihi müşteri ile karşılıklı olarak planlanır. Denetçi, proje ekibi, projenin süresi ve kapsamı yapılan toplantılarda belirlenir.

SOFT Corporate Auditing

Kurumsal Denetim Sürecinin Kapsamı Nedir?

Proje kapsamında gerekli görülen tüm SOFT Uygulamalarını kapsayabilir. Her bir modülün denetlenmesi için zaman planı oluşturulur. Atanan denetçi ve ekibi belirlenen gün ve saatlerde uygulamaların doğru kullanımlarını denetler.
Kurumsal denetim, şirketler için uzun dönemli zaman tasarrufu ve işgücü verimliliğini, dolayısıyla da karlılığı hedefler.

Danışmanlık hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için…

Contact SOFT
    Sanal sunucuların yönetimi ve koordinasyonu SOFT tarafından sağlanır. Standart bir yedekleme hizmeti, tüm sunucular için 4 haftalık geri dönüşümlü günlük görüntü yedeklemesi oluşturmaktadır.

    Deneyimli SOFT personeli tarafından verilen yazılım danışmanlığı ve eğitimler, SOFT uygulamalarının doğru ve verimli kullanılmasını sağlar.

    Müşterilerimiz Yardım Masası’na telefon veya e-posta ile ulaşabilir, sorunlarını bildirerek talepte bulunabilir veya bilgi alabilir.