1996 yılında kurulmuş teknoloji ve danışmanlık şirketi olarak her ölçekten şirkete esnek ve uçtan uca iş çözümleri sunuyoruz. Uygulamalarımız sürekli olarak yasal şartlar, mevzuatlar, müşteri talepleri ya da sektörün değişen trendlerine göre güncelleştirilmektedir.

SOFT uygulamaları sektör bazlı olarak geliştirilmiş uygulamalar olmasına rağmen güçlü operasyonel çözümlerinin yanında finansal, yönetimsel, muhasebesel çözümler de sunmaktadır. 162 Modülden oluşan SOFT ERP’nin e-fatura, satin alma, satış, bordro işlemlerinden mail entegrasyonuna kadar tüm süreçlerde kapsamlı çözümleri bulunmaktadır.

Esnek ve entegre yapısı ile şirketlerin ihtiyaçlarına uygun uyarlanabilen ERP çözümümüz ile şirketiniz özel ihtiyaçları için özel geliştirmeler yapılmaya elverişlidir. Gerçek zamanlı veri alışverişi yapabilir, gelişmiş raporlamalar ile yönetim kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Uygulamalarımız Bütünleşik Lojistik yönetimini sağlarken, uzman kadromuz güncel kanun ve mevzuatlara uygun geliştirmeleri yapmaya devam etmektedir.

Havacılık

Havayolu taşıyıcı firmaları Hava Kargo Taşımacılığı Uygulaması ile operasyonel iş süreçlerini uçtan uca yönetimine imkan sağlamaktadır. Hava kargo uygulamasından rezervasyon, fiyatlandırma, konşimento ve manifeston işlemleri, fatura ve CASS hesaplaşmalarını sağlanabilirken, Champ(traxon), SITA ve birçok entegrasyon ile tam entegre yapıda çalışmaya olanak verir.. EDI ve diğer entegrasyonlar ile manuel veri girişlerini azalırken ve mükerrer girişleri önlenir. Operasyonlar bir bütün olarak izlenebilir ve yönetilebilmektedir.

Otomotiv

Yurtiçi Oto Taşımacılığı uygulaması ile yurt dışından gemi ile gelen veya fiktif depolarda bulunan otoların, yurt içindeki bayilere sevkiyatları ile ilgili tüm iş süreçlerini yönetebilmektedir. Firma (müşteri, bayi, vb.) tanımları, araç tanımları ve takibi, tanımlı tarifelerden otomatik teklif oluşturulması gibi birçok iş süreçlerini gerçekleştirilebilmektedir. Yurtiçi sürücü, yurtiçi araç takibi ve filo yönetimi ve muhasebe finansman uygulamaları ile tam entegre yapıda çalışarak iş süreçlerinin operasyonel, saha ve finansal süreçlerinin yönetimi sağlanır.

Perakende

Lojistik, Taşımacılık ve Tedarik Zinciri Sektörüne özel geliştirilen Ambar Yönetimi, Satınalma, Stok Kontrol ve Satış Yönetimi uygulamalarımız ile satınalma ile başlayıp satış ile sonlanan bütün süreci bütünleşik biçimde yönetilebilmektedir. Muhasebe ve finansman uygulamaları, Barkod Entegrasyonları ve EDI’ler ile veri akışlarını gerçekleştirilerek şeffaf ve gerçek zamanlı takip sağlanabilmektedir.

Dağıtım

Dağıtım süreçlerinde SOFT Uygulamaları ile firma tanımlarından başlayıp faturalama sürecine kadar kontrol edip yönetimini gerçekleştirirsiniz. Yurtiçi Lojistik ve Genel Kargo Taşımacılığı Uygulaması ile rezervasyonlarınızı oluşturur, rezervasyonlarınızı pozisyon yüke dönüştürüp beklenen değer ve dokümantasyon işlemlerini yapılabilmektedir. Tanımlı tarifelerden otomatik teklif oluşturarak rezervasyonların takibini gerçekleştirir ve faturalama işlemlerini gerçekleştirirsiniz.

Kimya

Kimyasal ve tehlikeli madde taşımalarınızı Yurtiçi Akaryakıt ve Sıvı Tanker Taşımacılığı Uygulaması ile rezervasyon oluşturmadan başlayıp, pozisyon yüke dönüştürme, dokümantasyon, beklenen değer ve faturalama ile iş süreçlerinizi kolayca yönetir ve kontorlünü sağlarsınız.

İş Hizmetleri

Sektöre uygun geliştirdiğimiz yazılım uygulamaları ile taşımacılık, muhasebe ve finansman iş süreçlerini uçtan uca yönetimini gerçekleştirirsiniz. Müşteri, tedarikçi, acente, bankalar vb iş kurumları ile Elektronik Veri Değişimi (EDI) gerçekleştirilir. Gerçekleştirilen elektronik veri değişimi ile iş süreçlerinizi çok daha kolay ve pratik bir biçimde yönetirsiniz

Teknoloji

High Tech Proje taşıma organizasyonlarını SOFTTRANS®   içerisinde bulunan operasyonel uygulamalar ile yönetebilirsiniz. Taşıma organizasyonunu yönetirken iş süreçlerinin hepsini tek bir yazılım ile kontrol ederken, zaman ve süreçten tasarruf sağlarsınız. Sağlanan tasarruflar ile birlikte karar alma mekanizmalarınızda doğru ve efektif yönetim gerçekleştirirsiniz.

Tekstil

Operasyonel Uygulamalarımız tekstil taşımacılığı iş süreçlerinin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Operasyon uygulamaları ile tam entegre yapıda çalışan muhasebe uygulamalarımız ile detaylı iş zekası raporlamaları alabilir ve gelecek projeksiyonunuzu görebilirsiniz.

Taşımacılığını yaptığınız tekstil firmaları ile özel programlamalar ile EDI (elektronik veri değişimi) gerçekleştirilir, iş yükünüzün hafiflemesi sağlanır.

Contact SOFT
    Sanal sunucuların yönetimi ve koordinasyonu SOFT tarafından sağlanır. Standart bir yedekleme hizmeti, tüm sunucular için 4 haftalık geri dönüşümlü günlük görüntü yedeklemesi oluşturmaktadır.

    Deneyimli SOFT personeli tarafından verilen yazılım danışmanlığı ve eğitimler, SOFT uygulamalarının doğru ve verimli kullanılmasını sağlar.

    Müşterilerimiz Yardım Masası’na telefon veya e-posta ile ulaşabilir, sorunlarını bildirerek talepte bulunabilir veya bilgi alabilir.