TEDARİK ZİNCİRİ, LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK’TA SOFT ÇÖZÜMLERİ

Soft Support Ok

SOFT İş Çözümleri olarak kapsamlı yazılım çözümlerimizin yanında müşterilerine uçtan-uca stratejik iş ortaklığı sunmaktayız. Kurulumlarda başlayarak aylık bakım ve iyileştirmeler ile devam eden destekleri ile SOFT uygulamaları Tedarik Zinciri, Lojistik, Taşımacılık ve Operasyonel Filo Kiralama sektörlerinde anahtar teslim çözümler sunar. SOFT uygulamalarının kurumuyla birlikte başlayan destek hizmetleri müşteri taleplerine göre şekillenmekte ve detaylanmaktadır.

Konusunda uzman ekip tarafından gerçekleştirilen destek ve projeler müşterinin bilgi ve onayı doğrultusunda ilerlemektedir.  Danışmanlık hizmeti, kurumsal denetim, yardım masası desteği hizmetlerinin yanında bulut hizmetleri, teknik ve donanım destek, araç takip sistemleri gibi konularda da çözümlerimiz bulunmaktadır.

Tüm iş süreçlerini izlenebilir ve raporlanabilir bir uygulama üzerinden yönetilirken, SOFT’un yedekleme prosedürleri ve bakım hizmetleri ile kesintisiz, veri kaybı olmadan yönetim sağlanabilmektedir.

Dijitalleşme, Endüstri 4.0, İş dönüşümü, Nesnelerin İnterneti ve Büyük Veri gibi birçok yeniliğin hızla iş yaşamlarımıza girmesiyle birlikte şirketlerin bu süreçlere adaptasyon hızı rekabetteki konumlarında önemli bir etkiye sahip. Müşterilerimiz ihtiyaç duyabileceği tüm teknolojik süreçler için tek kanaldan SOFT Danışmanlık Hizmetimiz kapsamında desteğe kavuşturabilirler.

Kurumsal denetim SOFT yazılımlarının ne kadar aktif, verimli ve doğru kullanımının gözlemlenmesi ve analiz edilmesi sürecini kapsamaktadır. SOFT tarafından yapılan bu denetimde, şirketin yazılım kullanım alışkanlıkları gözlemlenir ve raporlanır. Denetçi ve ekibi kullanılan modüllerin SOFT standartlarına göre kullanım durumlarını analiz eder.

Talebe bağlı olarak tahsis edilen sanal sunucular uzman ekibimiz tarafından yönetilmektedir. Yedekleme, güncelleme, performans kontrolleri, bakım ve iyileştirmeler gibi süreçleri kapsayan hizmetlerimiz ile olası veri kayıpları engellenmektedir.

Yazılım ve donanım destek hizmetlerimiz sayesinde, müşterilerimizin deneyimleyebileceği her türlü problem için danışmanlık yapıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Müşteri ofislerinde verilen eğitim ve desteğin yanı sıra, Elektronik Müşteri Desteği ve Yardım Masası Ekibimiz hafta içi her gün destek vermektedir. Müşteri eğitimleri talebe bağlı olarak SOFT Eğitim Merkezinde düzenli olarak yapılmaktadır.

Teknik ve donanım hizmetleri; sanal ve fiziki sunucu, veritabanı, ağ cihazları ve yönetimi, yedekleme cihaz ve uygulamaları, ofis ekipmanları, internet ve güvenlik cihazları, anti-virüs uygulamaları, e-posta sunucu ve sistemleri yönetimi gibi hizmetleri kapsamaktadır.

Araç Takip Sistemleri izlenebilirlik açısından TMS sistemlerinde önemli bir görevi vardır. Entegrasyonlar ile takip sistemlerini SOFT ERP’den yönetebilir, verileri kayıt altına alarak geçmişe dönük karşılaştırmalar yapabilir, gelişmiş raporlamalar ile karar alma süreçlerinizi daha analitik yönetebilirsiniz.

SOFT ERP Uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak için

ŞİRKETLER SOFT ERP İLE NELERİ YAPABİLİR?

  • Endüstri 4.0’a Adaptasyon
  • İş Dönüşümünün Tamamlanması
  • Yenilikçi IoT Çözümlerinin Uygulanması
  • Gelişmiş Raporlama
  • Büyük Verinin Avantajlarından Yararlanma
SOFT ERP Support

 

Sanal sunucuların yönetimi ve koordinasyonu SOFT tarafından sağlanır. Standart bir yedekleme hizmeti, tüm sunucular için 4 haftalık geri dönüşümlü günlük görüntü yedeklemesi oluşturmaktadır.

Deneyimli SOFT personeli tarafından verilen yazılım danışmanlığı ve eğitimler, SOFT uygulamalarının doğru ve verimli kullanılmasını sağlar.

Müşterilerimiz Yardım Masası’na telefon veya e-posta ile ulaşabilir, sorunlarını bildirerek talepte bulunabilir veya bilgi alabilir.