Biz kimiz?

SOFT, 1996 yılının başında başarılı projeler gerçekleştiren deneyimli bir ekip tarafından kuruldu. Bugün, ”Bilgi Teknolojileri (BT)’ deki en son gelişmelerden yararlanarak müşteri ihtiyaçlarını karşılayan çözümler ve danışmanlık hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmak” amacı ile Lojistik ve Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketler için bir numaralı Stratejik İş Ortağı konumundadır. SOFT, 60 kişilik uzman kadrosu ile Lojistik ve Taşımacılık Sektörü’nde 700’den fazla şirkete hizmet vermektedir.

AR-GE merkezi olma sürecimiz hızla ilerlerken, sektördeki lider konumumuzu da sürdürmeye devam ediyoruz. Konumumuzu sürdürmek için yeni yatırımlar yapıyor, yazılımda inovasyon çalışmalarına devam ediyoruz. Yazılımlarımızı geliştirirken müşterilerimiz ile iletişimimizi hiçbir zaman koparmıyoruz. 162 modülden oluşan SOFT ERP’nin esnek ve entegre yapısı ile şirketleri Endüstri 4.0’a adapte ediyoruz. Sürdürülebilir çalışma ve inovatif yaklaşımı harmanlayarak geliştirdiğimiz yazılımlarımızla Tedarik Zinciri, Lojistik ve Taşımacılık sektörlerine 24 yıldır hizmet vermeyi sürdürerek, bu alanda Türkiye’nin bir numaraları Stratejik İş Ortağı olduğumuzu gururla söyleyebiliyoruz.

Sektör bazlı geliştirilen SOFTTRANS®, SOFTFİNANS, SOFTARAYÜZ, SOFTE-BELGE ve SOFTMOBİL Uygulamaları, 162 modül içeren bir Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümü oluşturur. SOFT, ayrıca küçük ve orta ölçekli işletmeler için hızla uyarlanabilir çözüm paketleri sunar. SOFT ürünleri arasında .Net Teknolojileri, iPhone, iPad ve Android tablet uygulamaları ile geliştirilen web tabanlı ve mobil uygulamalar da bulunmaktadır.

Ergin KARGALIOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı

About SOFT

SOFT Uygulamaları şirket ve iş gereksinimlerine uygun şekillenmektedir ve lojistik süreçlerinin yönetimini bir bütün olarak sağlar. Bu alanda SOFT’un Türkiye’deki Tedarik Zinciri, Lojistik ve Taşımacılık Şirketleri için bir numaralı Stratejik İş Ortağı olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de Lojistik ve Taşımacılık Sektörünün lider çözüm sağlayıcısı konumumuzu yeni ürün ve teknolojilerle geliştirip güçlendirmek ve yurtdışı pazarlarda da söz sahibi olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri gereksinimlerini Bilgi Teknolojisinin en son olanaklarını kullanarak karşılayan çözümler ve danışmanlık hizmetlerini kalite anlayışı ile sunarak müşterilerimizin “Stratejik İş Ortağı” olmak.

 

SOFT ve ISO Kalite Standartları

ISO Kalite belgelerinin önemi SOFT için her zaman öncelik olmuştur. Günlük çalışma akışımızın bir parçası haline getirmeyi amaç edindik.

Periyodik olan yapılan iç ve dış denetimlerle her geçen yıl müşteri memnuniyetini arttırmayı ve şirketimizi geliştirmeyi hedefliyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI

Tüm çalışanlarımız SOFT ailesinin önemli bir parçasıdır. Bu sebeple çalışan motivasyonu ve bağlılığı bizim için en hassas konular arasındadır.

Başarı ve memnuniyeti sürdürebilmek için takımın her üyesi önemlidir. Dolayısıyla çalışanlarımıza eşit fırsatlar sağlıyor, ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyoruz.

SOFT’da HR hakkında daha fazla bilgi edinin.

Contact SOFT
    Sanal sunucuların yönetimi ve koordinasyonu SOFT tarafından sağlanır. Standart bir yedekleme hizmeti, tüm sunucular için 4 haftalık geri dönüşümlü günlük görüntü yedeklemesi oluşturmaktadır.

    Deneyimli SOFT personeli tarafından verilen yazılım danışmanlığı ve eğitimler, SOFT uygulamalarının doğru ve verimli kullanılmasını sağlar.

    Müşterilerimiz Yardım Masası’na telefon veya e-posta ile ulaşabilir, sorunlarını bildirerek talepte bulunabilir veya bilgi alabilir.