SOFT Consultancy Services

Rekabetin her geçen gün arttığı ve anlık bilgi akışının gittikçe hızlandığı çağımızda gelişen iş ihtiyaçlarınıza uygun çözümler bulmak büyük önem teşkil etmektedir. Dijitalleşme, Endüstri 4.0, İş dönüşümü, Nesnelerin İnterneti ve Büyük Veri gibi birçok yeniliğin hızla iş yaşamlarımıza girmesiyle birlikte şirketlerin bu süreçlere adaptasyon hızı rekabetteki konumlarında önemli bir etkiye sahip.

Müşterilerimiz ihtiyaç duyabileceği tüm teknolojik süreçleri tek kanaldan SOFT Danışmanlık Hizmetimiz kapsamında çözüme kavuşturabilirler. SOFT Uygulamaları parametrik ve kapsamlı yapısıyla her ölçekten şirketlerin ihtiyaçları karşılar. Parametrik yapısının getirdiği avantaj sayesinde şirketlerin benzersiz iş süreçlerine uyarlanabilir ve geliştirilebilir.

Consultancy Soft

SOFT Danışmanlık Hizmetinin Kapsamı

  • Dijitalleşme ve Süreç Danışmanlığı
  • Proje yönetimi
  • Özel yazılım geliştirme
  • Özelleştirme ve entegrasyonlar 

Dijitalleşme ve Süreç Danışmanlığı

Yeni trendlerin hızla değiştiği yeni dijital dünyada şirketlere uzun ömürlü, karlı ve akıllı yatırımlar yapabilmeleri için oluşturulan yol haritasıdır. En iyi verimin alınabilmesi için SOFT’un tecrübeli çalışanları tarafından iş alışkanlıkları analiz edilerek şirketlerin teknik sistemler ve yazılım ihtiyaçları tespit edilir.

Digitalization and Process Consultancy

Proje Yönetimi

SOFT uygulamalarının şirketlere adapte edilmesi, özel yazılım geliştirme veya kurumsal denetim gibi süreçleri kapsayan proje yönetimi, SOFT Standartlarına uygun olarak hayata geçirilir. Proje yönetimi süresince proje sahibi şirket ile iç içe çalışarak belirlenen süre ve kapsam dahilinde başarılı şekilde tamamlanır.

Project Management

Özel Yazılım Geliştirme

Şirketlerin özel talep ve ihtiyaçlarına uygun olarak konusunda tecrübeli SOFT proje ekip üyeleri uygulamanın geliştirilmesi için yapılması gerekenleri analiz eder. Kullanılacak teknoloji, zaman çizelgesi, sürecin gereklilikleri belirlenerek projeye başlanır. Proje, müşterinin bilgi ve onayı dahilinde tamamlanır. 

Developing special software

Özelleştirme ve Entegrasyonlar

Her şirketin kendine özgü olan iş yapış alışkanlık vardır. Şirketlerin yıllardır süre gelen bu alışkanlıklarını kullandıkları yazılımlarında da devam ettirmeleri yazımın uzun ömürlü olmasını sağlar. SOFT yazılımlarında büyük ve küçük çaplı değişiklikler yapılabilmektedir. Müşterilerimizin özel talepleri karşılayabilmek için deneyimli ekibimizle özelleştirme ve entegrasyon hizmetleri vermekteyiz.

Special Integrations Consultancy
Contact SOFT
    Sanal sunucuların yönetimi ve koordinasyonu SOFT tarafından sağlanır. Standart bir yedekleme hizmeti, tüm sunucular için 4 haftalık geri dönüşümlü günlük görüntü yedeklemesi oluşturmaktadır.

    Deneyimli SOFT personeli tarafından verilen yazılım danışmanlığı ve eğitimler, SOFT uygulamalarının doğru ve verimli kullanılmasını sağlar.

    Müşterilerimiz Yardım Masası’na telefon veya e-posta ile ulaşabilir, sorunlarını bildirerek talepte bulunabilir veya bilgi alabilir.