SOFT Partners

1996 yılı başında, Bilgi Teknolojileri (BT) Sektöründe uzun süre başarılı çalışmalar yapmış bir ekip tarafından kurulmuş olan SOFT, “müşteri gereksinimlerini Bilgi Teknolojilerinin en son olanaklarını kullanarak karşılayan çözümler ve danışmanlık hizmetlerini kalite anlayışı ile sunmak” için yaptığı çalışmalarla Türkiye’deki Lojistik ve Taşımacılık Şirketleri’nin bir numaralı Stratejik İş Ortağı konumundadır.

Kadrosunda pek çok konuda sertifikalı uzmanlar bulunan SOFT, HP Preferred Partner, Microsoft Gold Certified Partner ve PROGRESS ISV Partner kurumsal unvanlarına sahiptir. Müşterilerinin tüm BT gereksinimlerini tek bir merkezden karşılayabilmelerini sağlamak amacıyla, altyapı, iletişim, İnternet, sistem güvenliği, donanım ve sistem yazılımları alanlarında gereksinim ve performans analizi, planlama, ürün sağlama, kuruluş, eğitim, danışmanlık, sistem desteği ve dış kaynak hizmetlerinden oluşan anahtar teslimi çözümler de sunmaktadır.

Müşterilerimize en güncel ve verimli hizmeti sunmaya odaklı şirketimiz, konusunda deneyimli ekibiyle teknoloji çözümleri sunuyor, kendi alanında profesyonel pek çok şirket ile iş ortaklıkları kuruyoruz. Araç takip sistemi, üniversite ve teknoloji alanlarında yapılan iş ortaklıkları aşağıda yer almaktadır.

Araç Takip Sistemi Partnerleri

Softeal Logo
Arvento Logo
Mobiliz Logo
Seyir Logo
Satko Logo

Teknoloji Partnerleri

Progress Logo
Ti Sparkle Logo
Microsoft Logo
Hp Logo
SabancıDX Logo
Champ Logo

Üniveriste Partnerleri

bulent-ecevit

Sanal sunucuların yönetimi ve koordinasyonu SOFT tarafından sağlanır. Standart bir yedekleme hizmeti, tüm sunucular için 4 haftalık geri dönüşümlü günlük görüntü yedeklemesi oluşturmaktadır.

Deneyimli SOFT personeli tarafından verilen yazılım danışmanlığı ve eğitimler, SOFT uygulamalarının doğru ve verimli kullanılmasını sağlar.

Müşterilerimiz Yardım Masası’na telefon veya e-posta ile ulaşabilir, sorunlarını bildirerek talepte bulunabilir veya bilgi alabilir.