25. Yılımızı Kutluyoruz…

Posted by melis
Category:

Sevgili Dostlar,

Bugün şirketimizin kuruluş yıldönümümüzün 25. yılını büyük bir sevgi, gurur, onur ve mutlulukla kutluyoruz. SOFT ailesi olarak birlikte pek çok başarıya imza attık. Sektöre yön veren bir firma olarak sunduğumuz kapsamlı çözümlerimiz, uzman ekibimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkemizle müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitemizi her zaman bir adım öteye taşımaya devam edeceğiz.

Çeyrek asırlık çalışma hayatını arkamızda bırakırken pek çok başarılı projeler tamamladık. Bu süreçte müşterilerimizle ve paydaşlarımızla kuvvetli güven ve dostluk bağları kurduk. Sektörümüzün zorlu ve değişken koşullarında yenilikleri ilk sırada takip etmeye devam ederek kazandığımız ödüllerle önümüzdeki yıllar içerisinde de çözüm odaklı yaklaşımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Hedef ve sonuç odaklı çalışmalarımız ile geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecek yıllarda da başarılı projeleri desteğinizle birlikte özverili çalışmalarımızla gerçekleştireceğimize inanıyoruz.

Müşterilerimizin ve paydaşlarımızın verdiği destek ve güvene layık olabilmek için uyumlu, iş birliği ve koordinasyon içerisinde çalışarak ürün ve hizmet kalitemizi mükemmelleştirirken, strateji ve hedeflerimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalarımızı her zaman sizlerden aldığımız güçle devam ettireceğiz.

Sürdürülebilir ve yenilikçi politikalarımızla, pozitif enerji ve motivasyonlu dinamik ekip çalışanlarımızla nice seneleri geride bırakmayı diliyor, bu yolculukta emek ve katkı sağlayan tüm müşterilerimize, paydaşlarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza tek tek teşekkür ediyorum.

25. yılımızı hep birlikte keyifli aktivitelerle kutlayacağımız güzel bir yıl olmasını diliyor nice 25 yıllara diyorum…

Sevgi ve Saygılarımla,

Ergin KARGALIOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür