SOFT ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratın!

Posted by melis
Category:

2020’nin başlarında, büyüklük fark etmeksizin tüm işletmeler hem küresel salgın hem de mali krizle aynı anda başa çıkmanın bir yolunu bulmak zorunda kaldı.

Şirketlerin neredeyse hepsi çalışanlarının uzaktan çalışması, müşterileriyle iletişimde kalmak, hizmetin devamını sağlamak için çeşitli sistemlere başvurdu. Dijital dönüşüme öncelik vermeyen şirketlerin büyük bir kısmı çalışmanın devamlılığı sağlamak için teknolojiye başvurdu ve dijital dönüşümün ilk adımını attı. Dijital dönüşüm global dünyamızda bir mecburiyet olsa da bu adımda verilen yanlış kararlar şirketleri ileriye taşımak yerine rekabette geride bırakabilir, verimsizliğe ve mali zararlara yol açabilir.

SOFT, müşterilerinin/iş ortaklarının dijital dönüşüm serüvenine her adımında destek olur. 155 modülden oluşan iş çözümüyle şirketlerin iş süreçlerini dijitale taşır. Özel entegrasyonlar ile tedarikçi/müşteri iletişimini oluşturur. Verilen her karar, atılan her adım kayıt altına alınır ve kurumsal hafıza oluşturulur. Tüm iş süreçleri izlenebilir ve raporlanabilir bir sistemin parçaları haline gelir. Kağıt faturalar yerini e-fatura’ya bırakır, iç süreçlerdeki kağıt formlar Doküman Yönetim Sisteminin bir parçası olarak dijital olarak oluşturulur, onay alınır ve saklanır. Süreçlerin takibi kolaylaşırken, günlük yapılan tekrarlı işler iş robotları sayesinde tamamlanır. Zaman tasarrufu sağlarken hata oranları düşer, çalışan verimliliği artmış olur.

SOFT Veri Merkezi’nde müşterilerimiz adına sanal sunucuların yönetimi, yedeklenmesi konularında bütünleşik bulut çözümü devreye alınır. Olası veri kayıplarının önüne geçilmesi, siber saldırı gibi beklenmedik durumlarda iş kayıpları minimum düzeye tutulması sağlanır.

Şirketinizin dijital dönüşümünün tüm gücünden etkin bir şekilde yararlanması için deneyimli ekibimiz ile iletişime geçin. İlk süreçte nelerin gerekli olduğunu analiz edelim ve dijital dönüşüm planınızı birlikte oluşturalım.