SOFT Ailesinin bir Parçası Olun!

SOFT İş Çözümleri olarak tedarik zinciri, lojistik ve taşımacılık sektörleri için Kurumsal Kaynak Planlama sistemleri geliştiriyoruz. Çözümlerimiz kapsamlı iş çözümleri sağlamak, B2B bilgi akışını iyileştirmek ve verimliliği sağlamak için tasarlanmıştır. Çoğunluğu mühendis ve teknik elemandan oluşan 57 kişilik uzman kadromuz ile her çalışanımızı SOFT ailesinin bir parçası olarak görüyoruz. Sorumluluk, yardımlaşma ve takım çalışmasını destekliyor; dürüst, adil ve saygılı bir yönetimi benimsiyoruz.

Siz de SOFT ailesinin bir parçası olmak ile ilgileniyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize özgeçmişinizi iletebilirsiniz.

SOFT Human Resources

SOFT’ta Kariyer

Bireysel emeklilik sistemi ve yemek kartı gibi tüm çalışanlara sağlanan yan hakların yanında, şirket hattı ve şirket aracı gibi pozisyona bağlı olarak verilen yan haklar da bulunmaktadır. Performans yönetimi, ödüllendirme, yan haklar ve ücretlendirme sistemi hakkında detaylı bilgi mülakat sürecinde adaylara detaylı olarak verilir. Açık pozisyonlar için kariyer portalları, sosyal medya ve bireysel yapılan başvurular değerlendirilir. Kendi çalışanlarımızdan aday önerileri alınır.

  Başvuru Formu
  1. ReklamE-PostaEtkinlikSosyal Medyaİnternet AraştırmasıMüşterilerDiğer
  2. EvetHayır

  * Gerekli

  İlginiz için teşekkür ederiz. En kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

  Sanal sunucuların yönetimi ve koordinasyonu SOFT tarafından sağlanır. Standart bir yedekleme hizmeti, tüm sunucular için 4 haftalık geri dönüşümlü günlük görüntü yedeklemesi oluşturmaktadır.

  Deneyimli SOFT personeli tarafından verilen yazılım danışmanlığı ve eğitimler, SOFT uygulamalarının doğru ve verimli kullanılmasını sağlar.

  Müşterilerimiz Yardım Masası’na telefon veya e-posta ile ulaşabilir, sorunlarını bildirerek talepte bulunabilir veya bilgi alabilir.